درباره ما

نصب جیرا

شرکت پارسی سازان نام آشنا (پارسینا) در سال 1389 با درک نیاز به وجود نگارش فارسی و تقویم شمسی در نرم افزار شیرپوینت ( Microsoft Sharepoint 2007 )، جهت استفاده بهتر برای کاربران شخصی و یا سازمانی در ایران، آغاز به کار کرد. از آن زمان ایجاد سهولت و راحتی در کار کاربران ایرانی  به هنگام استفاده از نرم افزار های کاربردی دغدغه اصلی مدیریت شرکت بوده و هست.

خوشبختانه شرکت پارسی سازان نام آشنا ( مخفف : پارسینا ) از متخصصین فنی خوبی در  رشته های مختلفی چون کامپیوتر، مدیریت  و  مهندسی  صنایع  بهره می برد. توان این متخصصی سبب  شده  تا  در  طی  این  چند  سال،  جدای  بوم ی سازی ( تولید  فارسی  ساز و تقویم شسمی، ترجمه دقیق و کاربردی لغات برای  کاربران  مختلف)  هر  از  چند گاه،  پس  از  تولید یک نرم افزار آن محصول بهینه شده  و مجموعه ای که برای مشتریان( به صورت  فردی  یا  شرکتی) تهیه  می گردد  از  لحاظ  کارآیی ​و  سرعت  قابلیت  رقابت  با  نمونه  اورجینال  محصولات خارجی ​را داراست.

شرکت ما تاکنون توانسته است با شرکت های مختلفی در صنایع گوناگون قرارداد منعقد کند و کیفیت تولیدات و محصولات خود را به خوبی در بازار نشان دهد. با توجه به حجم قراردادها تاکنون و تعداد بالای قراردادهای در حال انعقاد، انتظار می رود که به زودی بتوانیم بیش از نیمی از بازار بومی سازی نرم افزار کشور را در اختیار بگیریم.
امیدواریم این مجموعه بتواند جدای سهولت کار، رضایت خاطر شما مشتریان گرامی را نیز فراهم آورد.

به طور خلاصه معرفی محصولات جدید و   کاربردی به مشتریان ( مانند جیرا )، فرهنگ سازی برای کار حرفه ای و از همه مهمتر ارتقای سطح رضایت مشتریان، مهمترین استراتژی های پارسینا هستند. پارسینا ( پارسی سازان نام آشنا ) سازمانی مشتری محور است؛ در همین راستا سودآوری و رمز موفقیت خود را نیز در کنار مشتری مداری می داند. همچنین تلاش مدیریت پارسینا بر این است تا با افزایش سرمایه گذاری برای گسترش دامنه فعالیت ها و معرفی نرم افزارهای جدید و کاربردی، حضور پارسینا را در بازار محصولات نرم افزاری به شدت ارتقا بخشد.​​

خبرنامه ی پارسینا

تماس با پارسینا

شماره تماس : 02186021451

پشتیبانی : info@parsinasoft.com