جیرای فارسی و شمسی ساز جیرا بدون محدودیت زمان و بدون محدودیت تعداد کاربر

جیرای فارسی ( فارسی ساز جیرا)

جیرا یک نرم افزار استرالیایی است که به عنوان سیستم مدیریت وظایف یا مدیریت پروژه در پروژه های نرم افزاری و غیر نرم افزاری کاربرد دارد. جیرای فارسی امروزه یکی از نیازهای مهم کسب و کارهای ایرانی برای بهره برداری بهتر از این نرم افزار هستند

همواره برای استفاده نرم افزار ها در سازمان درک صحیح ویژگی های و قابلیت های آن از موضوعات مهم به شمار می رود. معمولا درک مفاهیم این ویژگی ها به زبان انگلیسی برای کاربران مشکل بوده و به همین دلیل بسیاری از قابلیت های پرکاربرد آن نادیده گرفته می شود و کاربران به دلیل نداشتن اطلاع کافی از قابلیت های موجود به سمت آنها نمی رود. به صورت پیشفرض نرم افزار جیرا، خود از زبان فارسی و تقویم شمسی پشتیبانی نمی کند، از سوی دیگر به دلیل تحریم اخذ خدمات مستقیم از شرکت اطلسین در خصوص جیرا یا سایر نرم افزارها برای شرکت های ایرانی میسر نیست.

شرکت پارسینا مفتخر است که جیرای فارسی با تقویم شمسی را در اختیار کاربران آن قرار دهد در نسخه ی فارسی ساز جیرا، شما می توانید از محیطی کاملا ساده و قابل درک استفاده کنید و تمامی منو ها و تنظیمات لازم و و کاربرد های آن را با این زبان مشاهده نمایید. به این ترتیب افراد سازمان می توانند راحت تر با نرم افزار جیرا ارتباط برقرار کرده و بهتر از آن استفاده کنند

 

جیرای فارسی

 تقویم شمسی جیرا

از دیگر مسائل موجود در استفاده از این دست برنامه ها بحث تقویم و زمان بندی امور است. استفاده از تقویم میلادی برای امور روزانه و پیگیری وظایف گذشته در سازمان های ما امری دشوار و نا مطلوب است. در این نسخه یک تقویم شمسی قرار داده شده است که شما را قادر می سازد از تاریخ شمسی جیرا برای برای انجام امور خود استفاده کنید که از ویژگی های منحصر به فرد محصول می باشد.

 

تاریخ شمسی جیرا

شرکت پارسینا با ارائه خدمات مختلف در زمینه فارسی سازی و شمسی سازی محصولات سازمانی مانند sharepoint  ،  Microsoft project و project server و کسب نتایج موفق و تجربیات ارزشمند با ارائه نسخه فارسی jira گام دیگری در جهت خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز برداشته است .

فارسی ساز و شمسی ساز جیرا توسط پارسینا بدون هیچ گونه محدودیت کاربری و محدودیت زمانی ارائه می گردد و صرفا با یک بار خرید می توانید برای همیشه از جیرای فارسی با تاریخ شمسی استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش

خبرنامه ی پارسینا

تماس با پارسینا

شماره تماس : 02186021451

پشتیبانی : info@parsinasoft.com