​فارسی ساز و شمسی ساز جیرا

همواره برای استفاده نرم افزار ها در سازمان درک صحیح ویژگی های و قابلیت های آن از موضوعات مهم به شمار می رود. معمولا درک مفاهیم این ویژگی ها به زبان انگلیسی برای کاربران مشکل بوده و به همین دلیل بسیاری از قابلیت های پرکاربرد آن نادیده گرفته می شود و کاربران به دلیل نداشتن اطلاع کافی از قابلیت های موجود به سمت آنها نمی رود.

شرکت پارسینا مفتخر است که نسخه فارسی این برنامه را در اختیار کاربران آن قرار دهد در این نسخه شما می توانید از محیطی کاملا ساده و قابل درک استفاده کنید و تمامی منو ها و تنظیمات لازم و و کاربرد های آن را با این زبان مشاهده نمایید. به این ترتیب شما درک درستی از قابلیت ها خواهید داشت و می توانید از مزایای آن به طور کامل بهره مند شوید.

 

از دیگر مسائل موجود در استفاده از این دست برنامه ها بحث تقویم و زمان بندی امور است. استفاده از تقویم میلادی برای امور روزانه و پیگیری وظایف گذشته در سازمان های ما امری دشوار و نا مطلوب است. در این نسخه یک تقویم شمسی قرار داده شده است که شما را قادر می سازد از تاریخ شمسی برای برای انجام امور خود استفاده کنید که از ویژگی های منحصر به فرد محصول می باشد.

 

شرکت پارسینا با ارائه خدمات مختلف در زمینه فارسی سازی و شمسی سازی محصولات سازمانی مانند sharepoint  ،  Microsoft project و project server و کسب نتایج موفق و تجربیات ارزشمند با ارائه نسخه فارسی jira گام دیگری در جهت خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز برداشته است .

ثبت سفارش

خبرنامه ی پارسینا

تماس با پارسینا

شماره تماس : 02186021451

پشتیبانی : info@parsinasoft.com